Facebook Pixel Κηφισιά - ΑΕΚ: ’Ατυχη η ΑΕΚ με την Κηφισιά - Ακυρώθηκαν 2 γκολ της ως οφσάιντ! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2023-11-04 21:00:00

’Ατυχη η ΑΕΚ με την Κηφισιά - Ακυρώθηκαν 2 γκολ της ως οφσάιντ! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ένωση δεν μπόρεσε να ανοίξει το σκορ, καθώς τα τέρματα που πέτυχε δε μέτρησαν.

Κηφισιά - ΑΕΚ: Το ημίχρονο της αναμέτρησης βρήκε τις δύο ομάδες ισόπαλες, με τον αγώνα να μην έχει ακόμα σκορ ενώ θα μπορούσε. Στο 8ο λεπτό του παιχνιδιού ο Εζέκιελ Πόνσε σκόραρε, όμως ο Τσούμπερ που τον είχε τροφοδοτήσει ήταν εκτεθειμένος και έτσι στερήθηκε το τέρμα από τον στράικερ της Ένωσης στην αρχή του ματς. Ακόμη ένα γκολ ακυρώθηκε για τους νταμπλούχους, όταν στο 28' ο Ελίασον δε λάθεψε στο τετ-α-τετ με τον Αναγνωστόπουλο όμως ήταν οφσάιντ. Έτσι το αποτέλεσμα έμεινε στο 0-0.