Facebook Pixel ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός: Το γύρισε... τούμπα πριν το ημίχρονο ο ΠΑΟΚ - Φοβερό γκολ από Ζίβκοβιτς κόντρα στον Παναιτωλικό (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2023-11-12 18:17:00

Ο Δικέφαλος του Βορρά μπορεί να βρέθηκε πίσω στο σκορ κόντρα στην ομάδα του Αγρινίου, αλλά κατάφερε και γύρισε το παιχνίδι πριν ολοκληρωθεί το πρώτο μέρος στη Θεσσαλονίκη.

ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός: Εντυπωσιακός ο Δικέφαλος του Βορρά κόντρα στην ομάδα του Αγρινίου, μιας και αρχικά ο Σαμάτα ήταν αυτός που ισοφάρισε το γκολ των φιλοξενούμενων, ενώ στο 36' ο Αντρίγια Ζίβκοβιτς θα κάνει μια σέντρα σουτ από πλάγια θέση, με τον Καπίνο να μην το περιμένει και την μπάλα να καταλήγει στα δίχτυα, κάνοντας το 2-1 στην Τούμπα.