Facebook Pixel Μειώνει με πέναλτι του Μπαρτόλο ο Αστέρας - Χέρι... γκάφα από Μήτογλου
| 2024-02-04 18:47:00

Μειώνει με πέναλτι του Μπαρτόλο ο Αστέρας - Χέρι... γκάφα από Μήτογλου στο φινάλε του ημιχρόνου (vid)

Οι Αρκάδες κατάφεραν να μειώσουν το σκορ κόντρα στη Ένωση με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Μπαρτόλο, στο τελευταίο λεπτό του πρώτου ημιχρόνου.

ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης: Νέα δεδομένα στον αγώνα στην OPAP Arena, μιας και στο 45+1' μετά από κεφαλιά του Καστάνιο η μπάλα θα σταματήσει στο χέρι του Μήτογλου, με τον διαιτητή του αγώνα μετά τη χρήση VAR να καταλογίζει το πέναλτι και τον Μπαρτόλο να ευστοχεί απέναντι στον Στάνκοβιτς μειώνοντας με 3-1 κόντρα στην Ένωση.

Δείτε το χέρι του Μήτγολου και το εύστοχο πέναλτι του Μπαρτόλο στο ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης