Facebook Pixel Sportdog.gr | ’’Καταιγιστικός’’ ΟΦΗ: Γκολάρες του Ισέκα και Λαμπρόπουλος για το 3-0 σε 10 λεπτά! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2024-02-19 18:42:00

Τρία γκολ για τους Κρητικούς, οι οποίοι μέσα σε 10 λεπτά ''καθάρισαν'' το ματς με την ομάδα του Πάμπλο Γκαρσία.

ΟΦΗ - Πανσερραϊκός: Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 23ο λεπτό της αναμέτρησης, όταν ο Ισέκα έκανε κούρσα με την μπάλα στα πόδια του και αφού συνεργάστηκε με τον Μπακού έγραψε το 1-0 με όμορφο πλασέ! Ο Λαμπρόπουλος σημείωσε το 2-0 στο 29', μετά από εκτέλεση κόρνερ. Ο Ισέκα σκόραρε ξανά στο και σημείωσε το 3-0, σε ένα ονειρικό πρώτο μέρος για τους Κρητικούς.