Facebook Pixel Απίστευτη ΑΕΚ - Γύρισε το ματς με ΠΑΣ σε 5 λεπτά με Πόνσε, Λιούμπισιτς
| 2024-02-28 20:46:00

Απίστευτη ΑΕΚ - Γύρισε το ματς με ΠΑΣ σε 5 λεπτά με Πόνσε, Λιούμπισιτς (ΒΙΝΤΕΟ)

"Φωτιά" στο φινάλε της αναμέτρησης στη Νέα Φιλαδέλφεια βάζει η Ένωση κόντρα στον ΠΑΣ, με τον Αργεντίνο με πολύ ωραία κεφαλιά να ισοφαρίζει το σκορ και τον Κροάτη λίγο μετά να της δίνει προβάδισμα

ΑΕΚ - ΠΑΣ Γιάννινα: Λύτρωση για την Ένωση στον αγώνα στη Νέα Φιλαδέλφεια, μιας και μετά από ωραία εκτέλεση φάουλ από τον Μάνταλο, ο Πόνσε με φοβερή κεφαλιά θα κάνει το 2-2 στο 69', ενώ πέντε λεπτά μετά και έπειτα από εκτέλεση κόρνερ και πάσα με το κεφάλι του Χαζτισαφί, ο Λιούμπισιτς με προβολή από κοντά θα "υπογράψει" την ανατροπή σημειώνοντας το 3-2.