Facebook Pixel Σκόραρε ο Μανολάκης!
| 2011-09-07 22:50:00

Σκόραρε ο Μανολάκης!

Το πρώτο το γκολ με τη φανέλα του Βύζαντα Μεγάρων πέτυχε ο Εμμάνουελ Ολιζαντέμπε, αποδεικνύοντας πως δεν έχει ξεχάσει την τέχνη του σκοραρίσματος

Ο πρώην επιθετικός του Παναθηναϊκού πραγματοποίησε την Τετάρτη το ντεμπούτο του με την ομάδα των Μεγάρων στο φιλικό με τον Αστέρα Μαγούλας. Μάλιστα πέτυχε το γκολ με το καλήμερα αλλά δεν ήταν αρκετό για να δώσει στον Βύζαντα τη νίκη, αφού ο Αστέρας ισοφάρισε στο 45' και το 1-1 έμεινε ως το τέλος.

Βύζας Μεγάρων:Μπράικ, Σέρι, Πλάτανος, Μακρόπουλος,Κιάκης, Μωυσίδης, Μπουτσάι, Μπιτσάκης, Καραμανωφ, Ολιζαντέμπε, Έρτσου.
Στο β ημίχρονο αγωνίστηκαν και οι Μιχελής, Παλιγγίνης, Νταντάμης, Αρκουμάνης, Παπαγερίδης, Χουντζάι, Στρατάκης, Παυλής, Ροβήθης, Ρούσσος.

Αστέρας Μαγούλας: Μπαλασάκης, Κουσουρής, Λάμπρου Κολοβός, Φυσαράκης, Έβερετ, Μαρής, Λίτσης, Μπέχλης, Κορνελάτος, Ζαγοριανός.
Στο β ημίχρονο έπαιξαν και οι: Ζούκας, Αγριμάλης, Σερέπας, Πατσιονίδης, Τσούπρος, Ρόκας, Σιακαβάρας, Σωτήρχος, Μανίκας, Κατσούλας.