Facebook Pixel Champions League: Έσωσε την Ίντερ ο Λουκάκου - Ματσάρα στο Λειψία - Σίτι - Οι καλύτερες στιγμές από τα ματς του CL (vid)
| 2023-02-23 00:09:00

Οι Νερατζούρι κατάφεραν λίγα λεπτά πριν το τέλος να λυγίσουν την Πόρτο, με τον Βέλγο φορ να βρίσκει δίχτυα, ενώ Λειψία και Σίτι έμειναν στην ισοπαλία αφήνοντας ανοιχτούς λογαριασμούς για τη ρεβάνς.

Champions League: Ματσάρες τόσο σε Μιλάνο, όσο και Γερμανία, με την Ίντερ να είναι αυτή που τελικά χαμογέλασε, κόντρα στην Πόρτο μιας και με γκολ του Λουκάκου πήρε την νίκη με 1-0, ενώ νωρίτερα ο Ονάνα είχε κατεβάσει… ρολά.

Την ίδια στιγμή η Λειψία ανεβάζοντας κατακόρυφα την απόδοσή της στο δεύτερο μέρος κόντρα στη Σίτι, βρήκε δίχτυα με τον Γκβάρντιολ και ισοφάρισε το τέρμα το Μαχρέζ από το πρώτο 45λεπτο, με το 1-1 να αφήνει ανοιχτούς λογαριασμούς για τη ρεβάνς στο Μάντσεστερ.