Facebook Pixel Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός: Το ακυρωθέν γκολ Καρέλη, η ευκαιρία Σπόραρ σε κενό τέρμα και τα δύο δοκάρια του Παναθηναϊκού (Vid)
| 2023-03-06 20:28:00

Γεμάτο πρώτο ημίχρονο στη Λεωφόρο, με Παναθηναϊκό και Παναιτωλικό να προσφέρουν ουκ ολίγες συγκινήσεις στους φιλάθλους!

Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός: Το 0-0 του πρώτου ημιχρόνου στη Λεωφόρο δεν... λέει την αλήθεια για τις ευκαιρίες που σπαταλήθηκαν στο πρώτο ημίχρονο.

Ο Παναιτωλικός είδε ένα γκολ του Καρέλη να ακυρώνεται για οφσάιντ, ωστόσο στη συνέχεια ο Παναθηναϊκός ανέβασε την απόδοσή του, έχασε μεγάλη ευκαιρία με τον Σπόραρ και στη συνέχεια οι Κουρμπέλης, Χουάνκαρ σημάδεψαν το δοκάρι!