Facebook Pixel Ντόρτμουντ: Απίστευτα πράγματα: "Αυτοκτονική" Ντόρτμουντ, χάνει 0-2 στο ημίχρονο από τη Μάιντς! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2023-05-27 17:27:00

Αν δεν καταφέρει να το γυρίσει, θα χάσει το πρωτάθλημα από την Μπάγερν Μονάχου!

"Θάλασσα" τα έχει κάνει για άλλη μια φορά φέτος η Ντόρτμουντ, η οποία βρίσκεται πίσω στο σκορ με 2-0 εντός έδρας από την Μάιντς, αποτέλεσμα που σε συνδυασμό με νίκη της Μπάγερν επί της Κολωνίας (1-0 στο ημίχρονο οι Βαυαροί)... δίνει στην ομάδα του Μονάχου τον τίτλο της Bundesliga.

Η ψυχρολουσία για την Μπορούσια ξεκίνησε στο 15' με γκολ του Όλσεν, στο 19' με το χαμένο πέναλτι του Αλέ και στη συνέχεια στο 24' όταν ο Ονισίβο έκανε το 0-2!