Facebook Pixel Σεβίλλη - Ρόμα: "Ακούμπησε" την ισοφάριση η Σεβίλλη - Απίστευτη σουτάρα από Ράκιτιτς σταμάτησε στο δοκάρι (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2023-05-31 23:19:00

Λίγο πριν το τέλος του πρώτου ημιχρόνου του τελικού οι Ανδαλουσιάνοι θα φτάσουν μια... ανάσα πριν το γκολ της ισοφάρισης, όμως το σουτ του Κροάτη θα σταματήσει στο δοκάρι του Πατρίτσιο.

Σεβίλλη - Ρόμα: Τεράστια χαμένη ευκαιρία για ισοφάριση είχαν οι Σεβιγιάνοι λίγο πριν το τέλος του πρώτου ημιχρόνου του τελικού, όταν στο 45+6' η μπάλα θα φτάσει στον Ράκιτιτς που θα κάνει ένα απίστευτο σουτ, έξω από την μεγάλη περιοχή, όμως η μπάλα θα σταματήσει στο αριστερό δοκάρι του Πατρίτσιο με το 0-1 να διατηρείται.