Aκόμα ένα απολαυστικό επεισόδιο «Mitsi Var» παρακολούθησαν οι τηλεθεατές το βράδυ της Παρασκευής μέσα από τη συχνότητα του Action24. Πρωταγωνιστής της βραδιάς -όπως ήταν αναμενόμενο- ήταν ο Νίκος Καρβέλας, ο οποίος μετά τη viral συνέντευξή του στη Νίκη Λυμπεράκη, έσπευσε στο πλατό της Βίκυς Φλέσσα για να επαναλάβει τις καλύτερες τηλεοπτικές στιγμές του. Ο Γιώργος Μητσικώστας σε διπλό ρόλο εκτέλεσε χρέη Καρβέλα και Φλέσσα, με όσα είδαμε στις οθόνες μας να ξεπερνούν κάθε προηγούμενο…
Ξεπέρασε και τη Λυμπεράκη: Η συνέντευξη Καρβέλα στη Βίκυ Φλέσσα είναι ό,τι καλύτερο έχεις δει φέτος (Vid)
Sportdog Team
| 14/04/24 - 23:30
Ο Γιώργος Μητσικώστας δεν αφήνει σε χλωρό κλαρί τα πρόσωπα της επικαιρότητας.
![Ξεπέρασε και τη Λυμπεράκη: Η συνέντευξη Καρβέλα στη Βίκυ Φλέσσα είναι ό,τι καλύτερο έχεις δει φέτος (Vid)](https://media.sportdog.gr/storage/photos/c_1050px_600px/202404/dailymedia-com-gr-13042024-095654-850x480.png)