Facebook Pixel Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός: Έτσι έφτασε στην ανατροπή και τη νίκη στου Ρέντη ο ΠΑΟ - Απίθανη εμφάνιση των Πράσινων (ΒΙΝΤΕΟ)
Άλλα Σπορ
| 2021-12-13 22:28:00

Μπορεί το Τριφύλλι να βρέθηκε πίσω με 1-0 σετ πίσω στο σκορ, στο αιώνιο ντέρμπι, όμως από το σημείο αυτό και μετά ανέβασε την απόδοσή του και έφτασε σε μια πολύ σημαντική νίκη.

Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός: Επική νίκη για τους Πράσινους που κατάφεραν αν και ήταν πίσω με 1-0 σετ, κατάφεραν και κυριάρχησαν στον αγώνα από εκείνο σημείο και μετά, φτάνοντας στην νίκη με 3-1 και ανέβηκαν στην πρώτη θέση της βαθμολογίας, ενώ παράλληλα οι Πειραιώτες υπέστησαν την πρώτη τους ήττα για την φετινή σεζόν.