Facebook Pixel Όλες οι αμφισβητούμενες φάσεις από Τούμπα (vid)
| 2016-01-14 21:15:00

Όλες οι αμφισβητούμενες φάσεις από Τούμπα (vid)

Δείτε τα τρία γκολ από τη νίκη του ΠΑΟΚ, τα δύο πέναλτι που ζήτησε η Καλλονή, αλλά και αυτά που δεν... πρόσεξε ο διαιτητής, όπως η μπουνιά του Βίτορ και η αγκωνιά του Τζαβέλλα.

Ο ΠΑΟΚ... καθάρισε με 3-0 την Καλλονή και πέρασε στους «8» του Κυπέλλου, ωστόσο μεγάλος πρωταγωνιστής της αναμέτρησης ήταν ο διαιτητής Κομίνης και οι βοηθοί του, οι οποίοι έκαναν αμέτρητα λάθη.

Υπήρξαν πάρα πολλές φάσεις, όπου διαμαρτυρήθηκαν και οι δύο ομάδες, όμως ξεχώρισαν τα δύο πέναλτι που δεν έδωσε στην Καλλονή στο πρώτο ημίχρονο, το οφσάιντ που ...ανακάλυψε για τους Νησιώτες στο 20ο λεπτό, την αγκωνιά του Τζαβέλλα και την μπουνιά του Βίτορ που δεν είδε, αλλά και την κάρτα που έδωσε στον πορτιέρο των φιλοξενούμενων, όταν έπιασε την μπάλα εκτός περιοχής.

Γενικά λοιπόν, ο Κομίνης τα... έκανε μαντάρα και δικαίως υπάρχουν σοβαρά παράπονα.