Facebook Pixel Η Βιγιαρεάλ με δύο γκολ σε πέντε λεπτά ''βυθίζει'' τις ελπίδες του ΠΑΟ για πρόκριση! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2023-11-30 22:54:00

Σημαντικό προβάδισμα για την ισπανική ομάδα επί του Τριφυλλιού.

Βιγιαρεάλ - Παναθηναϊκός: Τα ''κίτρινα υποβρύχια'' βύθισαν τις ελπίδες του Τριφυλλιού για νίκη στην Ισπανία, καθώς μέσα σε πέντε λεπτά σημείωσαν 2 τέρματα. Στο 29ο λεπτό ο Μπαένα άνοιξε το σκορ μετά από φοβερή κάθετη του Άκομαχ ο οποίος ήρθε από τα δεξιά και... σέρβιρε το τέρμα στο συμπαίκτη του. Στο 34' ο Κομεσάνια με σουτάρα έξω από την περιοχή έκανε το 2-0 και έδωσε γερό προβάδισμα στους γηπεδούχους!