Facebook Pixel Αντίπαλοι Παναθηναϊκού - La Liga: Νίκη... ανάσα για τη Βιγιαρεάλ με διπλό στη Γρανάδα (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2023-10-31 00:16:00

Αντίπαλοι Παναθηναϊκού: Νίκη... ανάσα για τη Βιγιαρεάλ με διπλό στη Γρανάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το "Κίτρινο Υποβρύχιο" επέστρεψε στις νίκες, επικρατώντας με 3-2 στην έδρα της Γρανάδα.

Αντίπαλοι Παναθηναϊκού - La Liga: Το συγκλονιστικό πρώτο ημίχρονο στο «Νουέβο Λος Κάρμενς» έκρινε το τελευταίο ματς της 11ης αγωνιστικής της La Liga, με την Βιγιαρεάλ να παίρνει τεράστια νίκη με 3-2 επί της Γρανάδα, που της έδωσε βαθιά βαθμολογική ανάσα.

Η εκ των αντιπάλων του Παναθηναϊκού στον 6ο όμιλο του Europa League προηγήθηκε με 3-0 στο 28΄ με τα δύο γκολ του Μορένο κι ένα του Σόρλοτ, ωστόσο, οι γηπεδούχοι «απάντησαν» με τους Σάντσες και Ουζούνι μέσα σε έξι λεπτά και μείωσαν σε 2-3.

Παραδόξως οι δύο ομάδες έμειναν... άσφαιρες στο δεύτερο ημίχρονο, παρ΄ όλα αυτά το «κίτρινο υποβρύχιο» πήρε την τεράστια νίκη και αποσπάστηκε από τις τελευταίες θέσεις.