Facebook Pixel Γουλβς - Τότεναμ: Ασύλληπτη ανατροπή της Γουλβς, "ξέρανε" την Τότεναμ με γκολ στο 91’ και στο 97’! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2023-11-11 16:42:00

Απίστευτα πράγματα από τους "λύκους", που βρέθηκαν να χάνουν από την Τότεναμ μέχρι το 91', όμως με δύο γκολ στις καθυστερήσεις, πήραν τη μεγάλη νίκη με 2-1.

Η Τότεναμ προδόθηκε στο τέλος από τις απουσίες και λύγισε από την πίεση της Γουλβς, γνωρίζοντας την οδυνηρή ήττα με 2-1, στο πρώτο ματς της 12ης αγωνιστικής της Premier League.

Η ομάδα του Λονδίνου προηγήθηκε μέσα στο «Μολινό» με το γκολ του Μπρέναν Τζόνσον μόλις στο 3ο λεπτό.

Η ομάδα του Αγγελου Ποστέκογλου άντεξε στην πίεση των γηπεδούχων έως το 91ο λεπτό, όταν ο Σαράμπια μ' εξαιρετική προσπάθεια νίκησε τον Βικάριο και στη συνέχεια ο Λεμινά με γκολ στο έβδομο λεπτό των καθυστερήσεων έριξε στο καναβάτσο τους «Σπερς», εμποδίζοντας τους ν' ανέβουν ξανά στην κορυφή της βαθμολογίας.