Facebook Pixel Αστέρας Τρίπολης - Παναθηναϊκός: "Χαμός" με το καλημέρα στην Τρίπολη - Προβάδισμα για ΠΑΟ με Αράο - Άμεση απάντηση Αστέρα με Καλτσά (vid)
| 2023-09-28 20:48:00

Δύο γκολ πριν τα πρώτα 10 λεπτά του αγώνα στην Τρίπολη με τους Πράσινους να ανοίγουν το σκορ, αλλά τους γηπεδούχους να ισοφαρίζουν άμεσα.

Αστέρας Τρίπολης - Παναθηναϊκός: Προβάδισμα πήραν οι Πράσινοι στην Τρίπολη όταν στο 5' ο Μλαντένοβιτς να εκτελεί φάουλ και την μπάλα να χτυπάει πάνω στον Αράο, αλλάζοντας πορεία και κάνοντας το 0-1, όμως μετά από δύο λεπτά ο Άλβαρεζ θα σεντράρει με τον Καλτσά να παίρνει την κεφαλιά και να κάνει το 1-1.