Facebook Pixel Αγκιμπού Καμαρά: Με σπασμένα... φρένα ο Αγκιμπού Καμάρα! Σκόραρε στον αγώνα της Γουινέας με την Ουγκάντα (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2023-11-17 18:57:00

Ο Αφρικανός ποδοσφαιριστής ήταν αυτός που μόλις στο 10ο λεπτό του αγώνα της Γουινέα με την Ουγκάντα βρήκε δίχτυα, δίνοντας προβάδισμα στην Εθνική της πατρίδας του.

Αγκιμπού Καμαρά: Βασικός ξεκίνησε στον αγώνα της Γουινέα με την Ουγκάντα, για τα προκριματικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου, ο νεαρός ποδοσφαιριστής που αγωνίζεται σαν δανεικός στον Ατρόμητο από τον Ολυμπιακό και μάλιστα μόλις στο 10ο λεπτό βρήκε δίχτυα.

Ο Αγκιμπού Καμαρά πήρε την μπάλα στα όρια της περιοχής και με διαγώνιο σουτ την έστειλε στα δίχτυα για το 1-0 της χώρας του, με το τέρμα αυτό να είναι το δεύτερο που πετυχαίνει με την Εθνική Γουινέας σε 19 του συμμετοχές.

​ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Επική συνάντηση Άμραμπατ-Μπάκα: "Είσαι Ολυμπιακός ε; - Δεν φοβάμαι κανέναν, πρωταθλητές είμαστε" (Vid)