Στις Σεϋχέλλες βρίσκονται ο Τάσος Μπακασέτας και η εντυπωσιακή σύντροφός του, η οποία τού έχει κλέψει την καρδιά. Το ζευγάρι είναι πολύ ερωτευμένο και όπως βλέπουμε στα social media, περνούν μαγικές στιγμές στον εξωτικό προορισμό. Η πρώτη τους κοινή ανάρτηση ήταν τον Ιανουάριο του ίδιου έτους, όταν ο αρχηγός της Εθνικής Ελλάδας δημοσίευσε μία φωτογραφία τους στα social media. Όπως είχε αποκαλύψει, είχαν περάσει μαζί την Πρωτοχρονιά στην Τουρκία.
Στις Σεϋχέλλες ο Μπακασέτας με την εντυπωσιακή σύντροφό του (ΒΙΝΤΕΟ - ΦΩΤΟ)
Sportdog Team
| 01/06/24 - 09:14
Το ζευγάρι είναι πολύ ερωτευμένο και δεν το κρύβει!
![Στις Σεϋχέλλες ο Μπακασέτας με την εντυπωσιακή σύντροφό του (ΒΙΝΤΕΟ - ΦΩΤΟ)](https://media.sportdog.gr/storage/photos/c_1050px_600px/202405/screenshot-2024-05-31-at-23-23-35-tasos-mpakasetas-stis-seyxelles-me-th-syntrofo-toy-star-gr.png)