Facebook Pixel Αστέρας-Πλατανιάς 2-1 (ΤΕΛΙΚΟ)
| 2012-09-22 19:03:00

Αστέρας-Πλατανιάς 2-1 (ΤΕΛΙΚΟ)

Ο Ουντότζι μειώνει για τον Πλατανιά στο 71'. Ο Αστέρας είχε προηγηθεί με τον Ράγιος (43') και τον Περόνε (48'). Παρακολουθείστε ζωντανά λεπτό προς λεπτό, την εξέλιξη του αγώνα της Τρίπολης.

ληξη αγώνα.

90' Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

88' Σέντρα του Τσαμπούρη, ο Περόνε δεν μπόρεσε να κάνει το σουτ πάνω στην κίνηση από καλό σημείο.

85' Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Καστέλς αντί του Πιπίνη, που τραυματίστηκε.

84' Σέντρα του Μιρτσέτα, ο Μαραγκουδάκης έπιασε την κεφαλιά, άουτ.

81' Ένα σουτ του Γκονζάλες αρκετά έξω από την περιοχή, άουτ χωρίς να ανησυχήσει ο Φούλοπ.

80' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ράγιος, η μπάλα κόντραρε στο τείχος και κατέληξε κόρνερ.

71' ΓΚΟΛ 2-1 μείωσε ο Πλατανιάς. Ο Ουντότζι άλλαξε την μπάλα με τον Γκονζάλες και κεραυνοβόλησε τον Φούλοπ από πλάγια για να γράψει το 2-1 στην Τρίπολη.

57' Χλιαρό σουτ του Τσαμπούρη από πλάγια, ο Τζανής δεν απομάκρυνε σωστά την μπάλα, που έφτασε στον Ράγιος. Αυτός έκανε το σουτ έξω από την περιοχή, πάνω από τα δοκάρια του Κηπουρού.

56' Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Καρντάσιο στη θέση του Άλβαρες.

51' Δυο αλλαγές για τον Πλατανιά. Ο Γκονζάλες αντί του Αγκιλέρα και ο Μιρτσέτα αντί του Κάλαϊτζιτς.

48' Γκολ για τον Αστέρα: Ύστερα από ωραία ενέργεια και κάθετη πάσα του Ναβάρο, ο Περόνε έσκαψε την μπάλα για το 2-0.

46' Έναρξη δευτέρου μέρους.

45' Τέλος πρώτου ημιχρόνου.

43' Γκολ για τον Αστέρα: Ύστερα από κεφαλιά του Ντε Μπλάσις προς τα πίσω, ο Ράγιος έκανε το σουτ στην κίνηση και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

36' Κεφαλιά του Σανκαρέ, η μπάλα κόντραρε και κατέληξε κόρνερ.

33' Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Ντε Μπλάσις πήρε ωραία την πάσα και έκανε το πλασέ, με τον Κηπουρό να λέει «όχι».

30' Κεφαλιά από τον Αναστασάκο, αυτή δεν ήταν ικανή να απειλήσει τον Φούλοπ, που μπλόκαρε σταθερά την μπάλα.

23' Ένα σουτ του Ράγιος, η μπάλα στα χέρια του Κηπουρού.

21' Πλασέ του Ντε Μπλάσις από πλάγια, με τα πόδια απέκρουσε ο Κηπουρός.

20' Δυνατό σουτ του Ράγιος έξω από την περιοχή, ο Κηπουρός έδιωξε σε κόρνερ.