Facebook Pixel Λεβαδειακός-Αστέρας 0-0 (ΤΕΛΙΚΟ)
| 2012-10-27 18:49:00

Λεβαδειακός-Αστέρας 0-0 (ΤΕΛΙΚΟ)

Παρακολουυθείστε ζωντανά, λεπτό προς λεπτό, την εξέλιξη του αγώνα της Λιβαδειάς.

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ

87' Ωραίο σουτ του Μπουντόπουλου έξω από το ύψος της περιοχής, η μπάλα βρήκε στον Φορμίκα και κατέληξε κόρνερ.

76' Σέντρα του Καρντάσιο από αριστερά, ο Ουσέρο έκανε το σουτ πάνω στην κίνηση από το ύψος της περιοχής, αυτό ήταν αδύναμο και κατέληξε στην αγκαλιά του Κυριακίδη.

67' Τεράστια ευκαιρία για τον Λεβαδειακό: Ωραία ενέργεια από τον Ροζέριο, έδωσε δίπλα στον Πόι, που έκανε το πλασέ, με τον Φούλοπ να παραχωρεί κόρνερ.

59' Προβολή του Κόρμπου στο κεφάλι του Ουσέρο, με κίτρινη τη γλίτωσε και ο αμυντικός μέσος του Λεβαδειακού.

46' έναρξη δευτέρου μέρους.

45'+1' Τέλος πρώτου ημιχρόνου στη Λιβαδειά.

40' Ωραίο σουτ του Ντε Μπλάσις έξω από την περιοχή, ο Κυριακίδης μπλόκαρε με διπλή προσπάθεια την μπάλα.

37' Ο Ζησόπουλος γύρισε προς τα πίσω, ο Κυριακίδης έδιωξε δύσκολα την μπάλα.

14' Ωραία έπαιξε το 1-2 ο Ναβάρο με τον Ντε Μπλάσις, ο πρώτος βγήκε τετ α τετ με τον Κυριακίδη, αλλά άργησε να κάνει το σουτ και κόπηκε, με τον γκολκίπερ του Λεβαδειακού να μπλοκάρει την μπάλα.

13' Εκτέλεση φάουλ του Ακόστα, ο Μεντί έπιασε την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι, με την μπάλα να περνάει πάνω από την εστία του Φούλοπ.

9' Σουτ του Ναβάρο από πλάγια από το ύψος της περιοχής, η μπάλα δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι του Κυριακίδη δίχως αυτός να ανησυχήσει ιδιαίτερα.

8' Σουτ του Ακόστα έξω από την περιοχή, άουτ.

3' Ένα σουτ του Περόνε έξω αρκετά έξω από την περιοχή δεν ήταν ικανό να ανησυχήσει τον Κυριακίδη.

1' Έναρξη αγώνα

Λεβαδειακός: Κυριακίδης, Μεντί, Χοσέμι, Μουλόπουλος, Γεωργίου, Ζησόπουλος, Κόρμπος, Ροζέριο, Ακόστα, Βασιλείου, Πόι.

Αστέρας Τρίπολης: Φούλοπ, Μπαρτολίνι, Φορμίκα, Σανκαρέ, Τσαμπούρης, Άλβαρεζ, Ναβάρο, Ουσέρο, Ντε Μπλάσις, Ράγιος, Περόνε.