Facebook Pixel Πανιώνιος-Πλατανιάς 4-0 (TEΛIKO)
| 2012-11-17 19:49:00

Πανιώνιος-Πλατανιάς 4-0 (TEΛIKO)

Ο Πανιώνιος προηγείται 4-0 με το γκολ του Ντούνη στο 72'. Οι "κυανέρυθροί" είχαν ανοίγει το σκορ στο 6' με αυτογκόλ του Αργυρόπουλου, έκαναν το 2-0 με τον Ρόκα στο 17', το 3-0 με τον Αραβίδη στο 41'. Παρακολουθείστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα της Νέας Σμύρνης.

Ληξη αγώνα

72' Γκολ για τον Πανιώνιο: Ο Ντούνης (ήρθε η σειρά του)  κάνει το 4-0.

46' Έναρξη δευτέρου μέρους.

Λήξη ημιχρόνου.

41' Γκολ για τον Πανιώνιο: Μετά από μπαλιά του Ντούνη ο Αραβίδης με ψηλοκρεμαστό πλασέ κάνει το 3-0!

33' Ο Πανιώνιος βγήκε στην αντεπίθεση, ο Ντούνης γύρισε στην περιοχή, όμως ο Αραβίδης δεν έπιασε καλά το πλασέ

18' Δοκάρι για Πλατανιά: Ο Κάλαϊτζιτς έκανε δυνατό σουτ στην κίνηση έξω από την περιοχή, όμως η μπάλα κατέληξε στο αριστερό κάθετο δοκάρι του Γιαννακόπουλου!

17' Γκολ για τον Πανιώνιο: Ο Ρόκας με κεφαλιά γράφει το 2-0!

12' Σουτ του Γουνδουλάκη, πέφτει και μπλοκάρει ο Κηπουρός.

6' Γκολ για τον Πανιώνιο με αυτογκόλ: Στην πρώτη καλή στιγμή στο παιχνίδι οι γηπεδούχοι ανοίγουν το σκορ στο 6'! Η φάση ξεκίνησε από τον Γιαννακόπουλο, που έβγαλε με τα χέρια τον Οκόγιε στην αντεπίθεση, εκείνος προσπάθησε να δώσει στον Αραβίδη, όμως ο Αργυρόπουλος έβαλε το πόδι του και από το ύψος της περιοχής σκόραρε εναντίον της ομάδας του

1' Έναρξη αγώνα

Πλατανιάς (Ελευθερόπουλος): Γιαννακόπουλος, Σπυρόπουλος, Κούρος, Αυλωνίτης, Ρόκας, Ρόβας, Γουνδουλάκης, Σάμαρης, Ντούνης, Αραβίδης, Οκόγιε

Πλατανιάς (Χατζηνικολάου): Κηπουρός, Αργυρόπουλος, Κανακούδης, Τζανής, Ντόε, Κουρτετσιώτης, Αγκιλέρα, Καλάιτζιτς, Αναστασάκος, Γκονζάλες, Ουντότζι