Facebook Pixel ΠΑΟΚ, δες και κάνε τα ίδια!
| 2013-08-03 21:52:00

ΠΑΟΚ, δες και κάνε τα ίδια!

Τα βρήκε δύσκολα κόντρα στην Ζόρια η Μέταλιστ και μάλλον το σημερινό ματς πρέπει να πάρει ως παράδειγμα ο ΠΑΟΚ για τον επαναληπτικό.

Η αντίπαλος του ΠΑΟΚ στα προκριματικά του Τσάμπιονς Λιγκ, αναδείχθηκε ισόπαλη με 2-2 για την τέταρτη αγωνιστική του Ουκρανικού πρωταθλήματος.

Η Μέταλιστ ξεκίνησε πολύ άσχημα την αναμέτρηση καθώς στα πρώτα είκοσι λεπτά βρισκόταν πίσω στο σκορ με 2-0 με τα δύο γκολ του Καμενιούκα.

Στη συνέχεια ανέβασε ρυθμό και κατάφερε να ισοφαρίσει την αναμέτρηση. Αρχικά μείωσε σε 2-1 με γκολ του Μπλάνκο στο 50ο λεπτό ενώ το τελικό 2-2 διαμορφώθηκε στο 69ο λεπτό από τον Κριστάλδο.