Facebook Pixel ΠΑΣ-Απόλλων 2-0 (ΤΕΛΙΚΟ)
| 2013-08-25 21:00:00

ΠΑΣ-Απόλλων 2-0 (ΤΕΛΙΚΟ)

Με γκολ του Τσάβες και του Ίλιτς ο ΠΑΣ προηγείται με 2-0! Παρακολουθείστε ζωντανά την εξέλιξη του αγώνα στους Ζωσιμάδες.

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ

82' Πολύ δυνατό σουτ του Βίλα από μακριά, ο Τζόρβας δύσκολα θα μπλοκάρει

58' Δυνατό σουτ του Τσάβες, η μπάλα θα περάσει λίγο άουτ

54' Κεφαλιά του Κοροβέση άουτ.

46' Έναρξη δευτέρου μέρους

Λήξη ημιχρόνου

41' Γκολ για τον ΠΑΣ: Ύστερα από ασίστ του Τσάβες ο Ίλιτς κάνει το 2-0.

34' Μακρινό σουτ από τον Μίνγκα, ο Βελλίδης με υπεράνταση έδιωξε σε κόρνερ

23' Γκολ για τον ΠΑΣ: Ο Τσάβες έπιασε τρομερή σουτάρα έξω από την περιοχή, ο Τζόρβας προσπάθησε να αποκρούσει, ακούμπησε την μπάλα με τα άκρα των δαχτύλων του αλλά δεν μπόρεσε να αποτρέψει την πορεία της προς το γάμα και τα δίχτυα.

14' σέντρα του Βίλα, ο Δεληζήσης διώχνει σε κόρνερ

12' Σουτ του Κοροβέση μπλόκαρε ο Τζόρβας. Πολύ καλός ο Έλληνας τερματοφύλακας στο ματς.

10' Σέντρα του Γκουέλα από τα αριστερά, κεφαλιά του Πετρόπουλου, η μπάλα θα περάσει αρκετά άουτ

4' Τρομερή απόκρουση του Τζόρβα! Ύστερα από σουτ του Ίλιτς μέσα στην περιοχή, ο τερματοφύλακας του Απόλλωνα απέκρουσε με  εκτίναξη. Πρώτη καλή ευκαιρία για τον ΠΑΣ.

1' Έναρξη αγώνα

ΠΑΣ Γιάννινα: Βελλίδης, Ντάσιος, Μιχαήλ, Τζημόπουλος, Κολοβέτσιος, Τσουκαλάς, Κοροβέσης, Λίλα, Ίλιτς, Βίλα, Τσάβες

Απόλλων: Τζόρβας, Χατζησήσης, Δεληζήσης, Κόρμπος, Παντελιάδης, Πετρόπουλος, Αλβάρεζ, Μίνγκας, Γκουέλα, Καμαρά, Βέρτζος