Facebook Pixel Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς: Απίστευτος ο Ιμπραΐμοβιτς - Έτσι αντέδρασε σε εισβολέα που πήγε να τον αγκαλιάσει (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2021-11-11 22:02:00

Απίστευτος ο Ιμπραΐμοβιτς - Έτσι αντέδρασε σε εισβολέα που πήγε να τον αγκαλιάσει! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι Σουηδοί ήταν πίσω στο σκορ με 2-0 στις καθυστερήσεις του αγώνα με την Γεωργία, όταν ένας άνδρας εισέβαλε στο γήπεδο και κατευθύνθηκε στον σούπερ σταρ των φιλοξενούμενων, χωρίς μάλλον να ξέρει τι... κάνει.

Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς: Οι Σουηδοί προσπαθούσαν να... χωνέψουν την αυτοκτονία στην Γεωργία, βρισκόμενοι με 2-0 πίσω στο σκορ, με την αναμέτρηση να είναι στο τρίτο λεπτό καθυστερήσεων, με τον άσο των φιλοξενούμενων να είναι αρκετά εκνευρισμένος με το αποτέλεσμα.

Εκείνη την στιγμή ένας οπαδός των γηπεδούχων εισέβαλε στον αγωνιστικό χώρο και κατευθύνθηκε προς τον Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς με τον 40χρονο να μένει αρχικά ψύχραιμος, αλλά μόλις τον πλησίασε τον έσπρωξε, ενώ δευτερόλεπτα μετά οι σεκιούριτι τον συνέλαβαν και τον πέταξαν σηκωτό εκτός αγωνιστικού χώρου.