Facebook Pixel Superleague 2: Σημαντικό διπλό του Πανσερραϊκού στην Αριδαία - Έκανε... σεφτέ η Καλλιθέα (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2022-11-14 19:09:00

Χάρη σε γκολ του Σαϊντ με πέναλτι στο 69ο λεπτό, ο Πανσερραϊκός επικράτησε στην Αριδαία 1-0 του τοπικού Αλμωπού

Superleague 2: Χάρη σε γκολ του Σαϊντ με πέναλτι στο 69ο λεπτό, ο Πανσερραϊκός επικράτησε στην Αριδαία 1-0 του τοπικού Αλμωπού, στο παιχνίδι με το οποίο ολοκληρώθηκε η 2η αγωνιστική του Α΄ ομίλου της Super League 2, πανηγύρισε την πρώτη νίκη του στο φετινό πρωτάθλημα και έπιασε στην κορυφή τις Β΄ ομάδες του ΠΑΟΚ και του Παναθηναϊκού.

Την ίδια στιγμή η Καλλιθέα πήρε την πρώτη της νίκη, με 0-1 απέναντι στην Προοδευτική εκτός έδρας, με το τελικό σκορ να διαμορφώνεται μετά από φοβερή ενέργεια του Ντεμέτριους στο 34', με τους γηπεδούχους να προσπαθούν να φτάσουν στην ισοφάριση χωρίς όμως αποτέλεσμα.