Facebook Pixel Ελλάδα - Γαλλία: Ναι ρε Ελλαδάρα! Το γύρισε σε 5 λεπτά κόντρα σε Γαλλία με γκολάρες Μπακασέτα, Ιωαννίδη (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2023-11-21 23:08:00

Ναι ρε Ελλαδάρα! Το γύρισε σε 5 λεπτά με γκολάρες Μπακασέτα, Ιωαννίδη - Πανικός στην OPAP Arena! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Εθνική μας ομάδα με τον αρχηγό της κατάφερε και ισοφάρισε το Τρικολόρ, με τον Μπακασέτα να πιάνει ένα φανταστικό σουτ και να πανηγυρίζει έξαλλα, ενώ πέντε λεπτά μετά ο επιθετικός του Παναθηναϊκού έκανε το 2-1.

Ελλάδα - Γαλλία: Απίστευτο κι όμως αληθινό μιας και η Εθνική μας μπήκε στο δεύτερο ημίχρονο με το μαχαίρι στα... δόντια και αρχικά, στο 56', με φοβερό σουτ του Μπακασέτα, έξω από την περιοχή θα ισοφαρίσει, ενώ πέντε λεπτά μετά ο Γιαννούλης θα γυρίσει μέσα στην περιοχή και ο Ιωαννίδης με πλασέ στην κίνηση θα κάνει το 2-1 κόντρα στους Τρικολόρ.

Δείτε τα δύο γκολ της Εθνικής στο Ελλάδα - Γαλλία.