Facebook Pixel Απίστευτο σκηνικό! Έκανε πέναλτι από την... χαρά του (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2024-02-05 17:54:00

Απίστευτο σκηνικό! Έκανε πέναλτι από την... χαρά του (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα περιστατικό που δύσκολα συμβαίνει έλαβε χώρα κατά τη διάρκεια αγώνα ποδοσφαίρου με παίκτη να κάνει πέναλτι από την... χαρά του.

Βραζιλία: Απίθανο περιστατικό στην χώρα της Λατινικής Αμερικής μιας και μπορεί όλα να έδειχναν ότι η Μαρανιάο θα έφευγε με το διπλό από την έδρα της ABC όμως ένα περιστατικό στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων τα πάντα άλλαξαν και μάλιστα με ένα τρόπο που δύσκολα βλέπεις.

Στο 90+2' ο τερματοφύλακας της Μαρακανιάο έκανε μια εντυπωσιακή απόκρουση, με τους συμπαίκτες να πανηγυρίζουν και εκείνη τη στιγμή ένας από τους αμυντικούς έπεσε να αγκαλιάσει τον γκολκίπερ, όμως με το χέρι του χτύπησε την μπάλα, με αποτέλεσμα να δοθεί πέναλτι και η ABC να ισοφαρίζει σε 2-2.