Facebook Pixel Ολυμπιακός - Φενέρμπαχτσε: Τα στιγμιότυπα του ματς (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2024-04-11 22:32:00

Το τέλειο πρώτο ημίχρονο του Ολυμπιακό, το 3-0 και η αντίδραση της Φενέρμπαχτσε! (Highlights)

Παρακολουθήστε τα στιγμιότυπα της μεγάλης νίκης των Πειραιωτών στο "Γεώργιος Καραϊσκάκης".

Ολυμπιακός - Φενέρμπαχτσε: Οι ερυθρόλευκοι επικράτησαν με 3-2 στο "Γεώργιος Καραϊσκάκης" και έχουν ελαφρύ προβάδισμα πρόκρισης ενόψει της μεγάλης ρεβάνς στην Τουρκία!

Ο Ολυμπιακός προηγήθηκε με 3-0 χάρη στα τέρματα των Φορτούνη, Γιόβετιτς και Τσικίνιο αλλά οι Τούρκοι μπόρεσαν να μειώσουν στο τελικό 3-2 χάρη στα γκολ από τους Τάντιτς και Καχβετσί.