Facebook Pixel Δημήτρης Γιαννακόπουλος - Ολυμπιακός: Γιαννακόπουλος σε Ολυμπιακό: "Να ετοιμάζεστε για του χρόνου - Ούτε ημίχρονο... - Όνειρο πάλι οι δυναστείες"!
| 2023-06-09 00:56:00

"Ένα ματς χάσατε, τι θα γίνει όταν πάρουμε πρωτάθλημα;"! Σχόλιο με φωτογραφίες στην ανακοίνωση των Πειραιωτών για τη διαιτησία από τον ιδιοκτήτη της πράσινης ΚΑΕ.

Ο Παναθηναϊκός νίκησε δύσκολα στο ΟΑΚΑ τον Ολυμπιακό, έφερε τη σειρά των τελικών στο 1-1 και η σειρά για τη διαιτησία φούντωσε και πάλι.

Οι Πειραιώτες σε ανακοίνωσή τους ανέφεραν πως είναι ντροπή όσα έγιναν στο παιχνίδι και μόνο έτσι θα έχαναν, με τον Δημήτρη Γιαννακόπουλου να απαντάει άμεσα και με φωτογραφίες μέσω Instagram.

Ο ιδιοκτήτης της Πράσινης ΚΑΕ ανέβασε δύο φωτογραφίες με την τάπα του Αγραβάνη στον Μπολομπόι που χρεώθηκε φάουλ και μία παράβαση του Φαλ στον Παπαγιάννη και σχολίασε: Έχουν και παράπονα!!!

Έτσι είναι… από το 80-20 που είχατε συνηθίσει πλέον σας παίζουν 65-35 και έχετε παράπονα…

Να ετοιμάζεστε και για το 50-50 που τόσα χρόνια υποτίθετε ζητούσατε».

Σε δεύτερο ποστάρισμά του με Παπαγιάννη και Φαλ, έγραψε: «Με κανονικούς διαιτητές ο Φα(ουλ)λ δεν θα έβγαζε ημίχρονο»!

Ιδού:

*** ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Καταγγέλλει Μπαρτζώκα ο ΠΑΟ - "Έβρισε οπαδούς και σταφ της ομάδας" - Τον κρατούσαν οι συνεργάτες του!