Facebook Pixel Αστέρας-Πανιώνιος 2-1 (ΤΕΛΙΚΟ)
| 2012-11-25 19:56:00

Αστέρας-Πανιώνιος 2-1 (ΤΕΛΙΚΟ)

Ο Πανιώνιος μειώνει στο 82' με τον Κολοβό. Παρακολουθείστε ζωντανά, λεπτό προς λεπτό, την εξέλιξη του αγώνα της Τρίπολης.

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ

82' Γκολ για τον Πανιώνιο: Ο Κολοβός με ωραίο μακρινό σουτ μειώνει για τον Πανιώνιο...

64' Εκοψε πάνω στην γραμμή ο Ρόβας μετά από εκτέλεση κόρνερ του Ράγιος και προσπάθεια του Μπαρτολίνι, στη συνέχεια το σουτ του Φραγκουλάκη έφυγε άουτ.

63' Διαγώνιο σουτ του Αραβίδη από τα αριστερά, η μπάλα άουτ.

61' Σουτ του Σάμαρη απέκρουσε ο ΦΟύλοπ.

50' Σουτ του Ντε Μπλασίς αποκρούει με το ένα χέρι ο Γιαννακόπουλος

46' έναρξη δευτέρου μέρους.

ΛΗΞΗ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

45' Ευκαιρία για τον Αστέρα Τρίπολης με τον Ναβάρο να μην μπορεί να στείλει τη μπάλα στα δίχτυα από καλή θέση.

43' Σουτ του Γουνδουλάκη, μπλόκαρε ο Φούλοπ.

39' Γκολ για τον Αστέρα:  Ο Ντε Μπλάσις έστρωσε στον Ουσέρο, ο οποίος έπιασε σουτ με εξωτερικό φάλτσο γράφοντας το 2-0΄.

33' Φάση διαρκείας στα καρέ του Πανιωνίου! Εχασε τη μπάλα μέσα από τα χέρια του ο Γιαννακόπουλος, ο Ντε Μπλάσις σούταρε αλλά η μπάλα βρήκε στον Αυλωνίτη και χάθηκε η φάση για τον Αστέρα.

31' Πρώτη αξιοσημείωτη φάση μετά το γκολ. Ο Αραβίδης έκανε το σουτ με το αριστερό από πλάγια, μπλόκαρε ο Φούλοπ, στην πρώτη του επέμβαση στον αγώνα.

12' Κίτρινη στον Ρόκα

1' Γκολ για τον Αστέρα: Ο Ντε Μπλάσις ανοίγει το σκορ.

1' Έναρξη αγώνα

Αστέρας Τρ. (Τσιώλης): Φούλοπ, Τσαμπούρης, Φορμίκα, Μπαρτολίνι, Σανκαρέ, Ουσέρο, Φραγκουλάκης, Ράγιος, Ναβάρο, Ντε Μπλάσις, Γκάμπριελ.

Πανιώνιος (Ελευθερόπουλος): Γιαννακόπουλος, Σπυρόπουλος, Κούρος, Ρόκας, Ντούνης, Ρόβας, Αυλωνίτης, Γουνδουλάκης, Οκόγιε, Σάμαρης, Αραβίδης.