Facebook Pixel Χαρτς - ΠΑΟΚ: Χορταστικό ΒΙΝΤΕΟ της ματσάρας του ΠΑΟΚ - Δύο πέναλτι σε 5 λεπτά, η ΓΚΟΛΑΡΑ Ζίβκοβιτς και οι ευκαιρίες!
| 2023-08-25 00:35:00

Αν και βρέθηκε από νωρίς πίσω στο σκορ, ο ΠΑΟΚ κατάφερε να κερδίσει με 2-1 τη Χαρτς  στο «Τάινκαστλ Παρκ», στο πρώτο παιχνίδι μεταξύ των δύο ομάδων για τα Play Off του UEFA Europa Conference League. Ο Αντρίγια Ζίβκοβιτς ήταν αυτός που έκανε τη διαφορά στο 75', έπειτα από τα πέναλτι των Λόρενς Σάνκλαντ (9') και Στέφαν Σβαμπ (12'), δίνοντας στην ομάδα του Ραζβάν Λουτσέσκου σημαντικό προβάδισμα πρόκρισης.

ΔΕΙΤΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΑ HIGHLIGHTS ΠΑΡΑΠΑΝΩ!